Fantom Opery - zážitek na celý život

21. prosince 2015 v 6:15 | Tamara |  Recenze - kultura
Jakožto milovník skvělé literatury a hudby jsem byla naprosto unešena ze světoznámého muzikálu Fantom Opery. Můj skvělý strýc získal lístky do čtvrté řady a já sem tak zblízka mohla sledovat to napětí příběhu. Mladičká Christinne Daaé zaujme místo světoznámé operní pěvkyně Carlotta Giudicelli a podá strovnatelný, ne-li lepší výkon a nakloní si jak fanoušky, tak ředitele divadla. Všichni se však obávájí Fantoma opery kterému se znelíbí, jak ředitelé provozují divadlo a svou nespokojenost dává jasně najevo. Chce aby Christinne zpívala jen pro něho a tak jí ukáže své sídlo a nehodlá se jí vzdát. Mladý Vikomt Raoul de Chagny však o její lásku stojí také a proto se Christinne snaží chránit. Koho si mladá hezká tvářička vybere? To je otázka provázející celý děj.


Přisahám, že v momentě kdy se obrovký lustr za zvuků instrumentální skladby ´The Phantom of the opera´sunul až přímo nad nás - diváky - jsem měla husí kůži. Jen pouhá vzpomínka na toto představení v Goja Music Hall mě donutí ke spokojenému úsměvu. Proto neváhejte a nenechte si ujít uznávané představení Fantom Opery.


Vaše Tamara
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PandaGirl PandaGirl | E-mail | Web | 28. prosince 2015 v 15:45 | Reagovat

Na Fantomovy jsem byla taky. Jako scénografie celého muzikálu byla naprosto dokonalá a naprosto nevšední. Neskutečné změny jeviště během chvilek! A ona zmíněná úvodní scéna s lustre... nezapomenutelné! Jen tedy, já z celku nebyla tak nadšená. Trochu mi vadilo to, že v podstatě většina písní byla dělaná do opery (kterou já moc nemusím). Mělo by to být prezentovaný jako muzikálová opera nebo něco takového. Ale písně i hlas drahého Fantoma byli úžasné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama