Každý má dvě tváře

23. prosince 2015 v 0:44 | Tamara |  Téma Týdne
Spousta lidí s mým nadpisem asi nebude chtít souhlasit, ale v duchu vědí, že na tom něco je.

Například já. Samu sebe jsme vám popsala jako možná velice zábavnou osůbku. Nebojím se říct, že to tak je. Bohužel i já mám dny (ne, nejsou to ty kdy mám menstruaci), kdyby jste si mysleli, že mám dvojče, které mne dnes vystřídalo.


Obviklý úsměv dodávající sílu se změní na nejistotu a zachmuřený obličej sledující pouze mé nohy. Přímý kontakt s lidmi je mi krajně nepříjemný. V takový den místo oblíbených Fall out boy poslouchám depresivního Sama Smitha.


Jindy ironické vtípky vystřídají jízlivé poznámky s úmyslem ublížit. Pozorování z okna s představou co všechno budu moct dělat, až vypadnu ze školy nahradí sem tam skutálená slza nesoucí nesplněné přísliby. Ovšem nenápadná, aby nevzbudila moc otázek.


Tichý obdiv druhých roznese na kopytech myšlenkové krytizování úplně všeho. Ano. Z usměvavé holky je tu ubulená nicka. V takovou chvíli je nejlepší jít domu, dát si čaj či mé oblíbené kakao a pustit si film, či otevřít knížku. Pokud to neni možné, tak si alespoň poslechnout povzbudivý rock popřípadě veselý popík. Tohle je jedna z mých mnoha tváří. A jaké překvapení skrýváš ty?


Vaše Tamara
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama