(Ne)šikovnost

14. ledna 2016 v 11:21 | Tamara |  Ostatní
Chci se s vámi podělit o mou včerejší úžasnou hystorku s mojí šikovností.

(před týdnem)
Nevím, jak to máte vy, ale já jakožto bookholik jsem děsně líná a tím pádem děsně nešikovná. I přesto jsem se přihlásila na biologickou olympiádu. (To jsem ovšem nevěděla, do čeho jdu.)

Olympiádu jsem dělala již před dvěma lety. Minulý rok jsem se sice nezůčastnila školního kola, ale byla jsem žhavým kandidátem. Tak jsem si řekla, že svému kralování v této soutěži dám korunku a proto jsem se přihlasila letos naposledy.

"Život ve tmě" to jest název letošního téma. Rozkliknu tedy nabídku vstupních úkolů a mezi různým zkoumáním rostlin jsem našla i nabídku zkoumání dvou živočichů. A jelikož křečka nemám, rozhoduji se pro žížaly. Víte co je zajímavé? Že tam neni ani zmíňka o bookholicích i když jsme převážně noční tvorové.

Jdu tedy za mamkou se slovy: "Mami, koupíš mi křečka?" Samozřejmě se dočkám odpovědi: ne.
Tak to zkouším znovu: "Mami, koupíš mi prosím křečka, aby jsem s ním mohla dělat biologickou olympiádu?" Tak teď už jsem mamku zlomila a ona začíná uvažovat. Samozřejmě hned dodávám: "Budu se o něho starat a nedopadne jako rybičky." (Už jenom z důvodu, že záchod by ho nespláchl.) S tímto argumentem mamka souhlasí se slovy: "Tak když je to kvůli škole." A tak jsem vyhrála nad mamkou v boji za práva zvířat v našem domě. To ovšem není to, co se vám tu pokouším celou domu říct.

Po dopluvě s kamarádkou, že mi půjčí provizorní klec, než si pořídím svou, přijíždím před její dům pod rouškou noci. Můj pocit, že jsem jako mafián vymněňující drogy za peníze podtrhuje fakt rychlé výmněny před její domem. Neboli výmněny klece za slib, že ji vezmem sebou na lyže. Poté se loučím a klec si beru domu. Okamžitě ji stavím na předem vyhraněné místo a sestavuju ji, aby můj Percy (ano, ten Percy) měl kde bydlet. Směsice tunelů a pater zatím však hlasí signály tipu: to neposkládáš ty bídný červe! Nakonec se mi to přeci jen daří! A ouha. Hlavní díl celé skládanky zůstal u kamarádky, takže můj křeček nemá kde bydlet.. hmm, lavor je taky dobrý domov.

ps: Můj Percy mi dnes v noci utekl. Asi se vydal na nějakou výpravu a vrátí se, až bude chtít, nebo bude mít hlad.. Ostatně stejně jako ten náš knižní.. :) Máte také příhodu s vaší šikovností? Pochlubte se!

Vaše Tamara
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Killing happyness Killing happyness | Web | 14. ledna 2016 v 14:02 | Reagovat

zajímavé a vtipné. Pokud jde o moji šikovnost, tak nevím, kde začít, od běžných drobností, po katastrofální pokusy něco stvořit. Křečky jsme mívali, když jsem byla malá a jednou jsme měli takového, který každou noc utíkal a spal u někoho v posteli.

2 mclaves mclaves | Web | 14. ledna 2016 v 15:44 | Reagovat

[1]: To je roztomilý.. :D já ve svém letišti bych ho asi už nenašla.. :D Tamara

3 PandaGirl PandaGirl | E-mail | Web | 22. ledna 2016 v 22:52 | Reagovat

Neboj on se vrátí :D

Jinak naše obrázky použít můžeš, jen někam k tomu hoď odkaz, že to máš od nás :)
Kdybys měla zájem, tak bych pro Vás také mohla vytvořit nějaký design. Stačí se ozvat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama