Random stuffs

8. března 2016 v 11:28 | Agnes |  Ostatní
Prostě se nudím. Už jsem doma druhý týden, protože moje tělo má stále vyšší než provozní teplotu a už mě to pomalu přestává bavit. Přesněji, už mě to nebaví vůbec. A tak sedím obložená hromadou papírů, časopisů, látek a přemýšlím, které postavě se pomstím svým cosplayem. Chloe z Life is Strange už mám skoro hotovou, ale chybí papír do tiskárny (nažehlovací), abych mohla vyrobit tílko.


A tak se stalo, že jsem se hrabala v rodinném počítači a našla jsem Mafii 1. No a tak jsem včerejší odpoledne strávila hraním a hraním a hraním. Také jsem našla Zoo tycoon, kterou jsem hrála naposledy asi když mi bylo 10, maximálně 12. Povedlo se mi jí nainstalovat do stavu, kdy funguje, jen se mi zatím nepovedlo donutit jí, aby na mě mluvila česky. Ale tak, pokud se mi to v brzké době nepodaří, angličtinu celkem ovládám, takže to půjde i bez toho.


Taky jsem stihla zhlédnout trochu víc anime, než jsem předpokládala. Z původní "ještě jedné epizody" se vyklubala nakonec celá série a pak ještě jedna a pak další anime. A nakonec všemožné parodie na youtube. Jako třeba tahle.


No, v každém případě doufám, že už brzy budu zdravá a budu moci dělat něco užitečného.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama