Tag podle Tamary

1. března 2016 v 8:29 | Tamara |  Ostatní
Jak jste si asi všimli už v nadpisu, hledala jsem zajímavý tag, který bych splnila.
Ovšem nic zajímavého jsem nenašla a tak jsem si ho prostě sama vymyslela! A zároveň tagnu Agnes (nemáš zač).

1. Nejoblíbenější místo na čtení? Hmm. Rozhodně postel.

2. Postava, která tě inspirovala? Nevim, jestli onspirovala.. Ale od dob přečtení 50ti odstínů šedi si tak nějak stále koušu ret.

3. Vem tři postavy a "zahraj si" Marry, fuck, kill. No, tak dejme tomu, že
jsem si vytáhla Gideona z Rudé jako Rubín, Octaviána z Percyho Jacksona a Finnicka z Hunger Games. A řekněme, že by se to stalo takhle: Jednoho krásného dne se krásná Tamara procházela po parku. Byla však osamnělá a tak přijala pozvání na skleničku od skvělého Gideona. No a šla s ním i "na kafe" k němu domů. Když od něho ráno utíkala, nebo se spíše plížila z jeho domu jako myš, vrazila do někoho hm.. velice mužného a rázem se zamilovala do krásného Finnicka. Na její svatbě s Finnickem však nezvaný octavián spadl 37krát na nůž. Jak dokonalé...

4. Kniha která tě mile překvapila? No, asi to budou Temné vize od L.J. Smith. Narazila jsem na ně v levných knihách za asi 39,- a bylo to dobře investovaných 39,- korun.. :)

5. Kniha která tě naopak zklamala? asi to bude Eragon. Jediná kniha, kterou jsem nedočetla do konce a prostě jsem ji odložila.

6. Knihu kterou bys prostě donutila číst každého? Rozhodne Velkéh Gatsbyho od F. S. Fitzgeralda.. <3

7. Máš nějaký oblibený citát z knížky? Není to úplně z knížky, ale mnohdy se řídím heslem: Books are better than people.

A to je konec mého Tagu.. Agnes? Předveď se!

Vaše Tamara
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama