"zamčené dveře"& "klíč"

5. března 2016 v 18:02 | Tamara |  Téma Týdne
Miluju, jak nám blogerům přidělují úkoly ve smyslu: téma týdne. Pokud možno dají nějaký relativní pojem, abysme si lámali hlavu jak jej co nejlépe využít do svého článku a snažit se zavděčit Vám. Našim náročným fanouškům.

Například já. Mne jako první napadlo: K zamčeným dveřím potřebuji klíč. A nic víc. Ovšem, čím déle se na tento pojem dívám jako bloger, spisovatel, bookholic a dívka v jedné osobě, tím více se ukazují všechny mé kousky osobnosti.

Například bloger: Pro mne byli dveře touha sdělovat své myšlenky a vědomosti. Ovšem zámek v podobě času a možná i mírné lenosti mi nedovolil se prosadit. Až jednou mi došlo, proč si nezaložit blog. Proto jsem to s adminkou Agnes realizovala. Osvobozujícím klíčem a důležitým článkem jste pak Vy. Naši fanoušci.

Spisovatel: Dveřmi je má fantazie. Zámkem pak ostych. Ale klíč nacházím v příbězích.

Bookholic: Touha po napětí, romantice či čekání. To jsou mé dveře. Vybíravost a nepochopení zámkem. Klíčem budou navždy knihy.

No a dívka. Dveřmi pro mne je teď má priorita jít na střední. Zámkem však lenost. Ale můj klíč vytváří můj kruh rodiny, kteří se mne snaží k učení dokopat.. ;)

Tak, splnila jsem ten nelehký úkol. A co Vy? Co pro vás znamená pojem: "Zamčené dveře".

Vaše Tamara
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PandaGirl PandaGirl | E-mail | Web | 6. března 2016 v 13:17 | Reagovat

Pro mě zamčené dveře znamenají jednoduše překážku. Někdy si připadám, jako malá holčička, která zírá na obrovské železné dveře, které nemůže otevřít.
Zamčené dveře pro mě znamenají beznaděj.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama