5. Den knižní výzvy

2. května 2016 v 23:09 | Tamara |  Ostatní
6 oblíbených autorů
Tohle je hodně težké. Nejsem člověk, který by vyloženě vyhledával knížky od stejného autora. Spíše naopak. Ráda poznávám nové styly psaní a tak se vždy poohlédnu po něčem jiném. Tak jsem alespoň vybrala 6 spisovatelů, jejich méno se mi vrylo do paměti.

L. J. Smith
Ne, nečetla jsem upíří deníky a vlastně. Oni ani nejsou od ní. Sama napsala jen poslední díl. před dvaceti lety ji donutili podepsat cosi, co tyto knížky vydávalo pod jejím jménem, ale veskutečnosti to psal jakýsi redaktor. To je jen taková vsuvka.

Lisa Jane Smith mne překvapila trilogií Temné vize, o kterých se zde již nkolikrát zmiňuji. Myslela jsme si, že to bude jen taková bláznovina. A ono ne. Dozvíte se ruzné věci o nadřpirozených schopnostech a ještě si lecos uvědomíte. No prostě bomba.

Rick Riordan
Tento muž mi změnil život. A navíc. Vydavatelství Fragment mu vydalo knížku s obrázky od fanoušků a mám tam dva obrázky!

Robert Fulghum
Na něm se mi asi nejvíce líbí jeho skromnost. To že napíše svým fanouškům a vydá z jejich příběhů knížku.. No báječný!

Kerstin Gier
Mám ji snad tady ještě zmiňovat? Její knížky jsou skvělé pro odpočinek. I když nechápu, proč s Gwendolyn tak mává. Chudák hlavní postava. :)

F. S. Fitgerald
Velký Gatsby je mou oblíbenou klasikou. :)

Andy Weir
Jeho Marťan je tak jedinečný, že bych po jeho knížce chňapla jako opice po banánu.

Vaše Tamara
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama