Červenec 2016

Pokémon TAG

12. července 2016 v 20:42 | Agnes |  Ostatní
Prostě jsem si nemohla pomoct.
1. Jaký je tvůj oblíbený typ?
Za mě to je určitě oheň, protože kdo by nemiloval Vulpix a Charmandera, to prostě ani jinak nejde.
2. Jaké hry s pokémony hraješ?
Já jsem upřímně hry nikdy moc nehrála, ale úplně jsem propadla POKÉMON GO. Bez téhle hry bych asi vůbec nevylezla z domu a takhle jsem šla ven v dešti, jenom abych mohla navštívit pokéstop.
3. Za jaké pohlaví normálně hraješ ve hrách?
Vzhledem k tomu, že jsem dívka tak hraji za ženskou postavu.
4. Sledovala jsi anime/seriál?
Jup, na pokémonech jsem vyrostla a i teď kdybych měla čas, tak bych se určitě ráda podívala, je to taková srdcovka, která mě asi hned tak neopustí. Mám s tím spojené večery u babičky na chatě, kde jsem trávila každé prázdniny od svých 6ti let až do roku 2014.
5. Sbíráš karty?
Teď do mé sbírky už dlouho žádné nepřibyly, ale ty, co mám, rozhodně neplánuji vyhodit. Pamatuji si, jak jsme na základce s kartičkami hrozně obchodovali a měnily je. Vlastně už ve školce, ale to nebyly karty ale takové malé nalepovací čtverečky.
6. Kdo je tvůj oblíbený pokémon?
Oblíbených pokémonů mám hodně a prostě nedokážu vybrat jen jednoho. Mezi mé oblíbené patří Evee, Vulpix, Bulbasaur, Charmander a určitě bych našla i spoustu dalších pokud bych se snažila.
7. Zataguj někoho:
Takže, taguji svojí spoluadminku Tamaru *doufá, že se vyzná v pokémonech..*
A ještě bych chtěla tagnout Tamiko.

Jen doufám, že mě za to ani jedna z nich nezabije.

xx Agnes

Problémy FANGIRLS

12. července 2016 v 15:30 | Agnes |  Ostatní
Tak tady je ta věc, o které jsem vám nechtěla říkat a je to video "problémy FANGIRLS" doufám, že se vám bude líbit. =)

*Tamara se nudila a tak jí vlezla na článek.* Já už jsem ho viděla a je fakt super! No a vím, že má Agnes dost materiálu na další dva díly. Jo a možná v dalším budu taky.. :D Vaše Tamara

Whatever

10. července 2016 v 18:12 | Agnes |  Ostatní
Upřímně ani nevím, jak tenhle článek nazvat, vlastně ho píšu jen proto, abyste věděli, že jsem stále naživu a až budu mít čas a náladu, zase vám "zpříjemním" den svou přítomností.
A tak vás zasvětím do toho, jak tráví prázdniny správný asociál.
Začnu třeba tím, co jsem dělala včera.
Začalo to jako každé normální prázdninové ráno, kolem desáté hodiny jsem se vysoukala z postele, vyčistila si zuby, oblékla se, spatlala dohromady něco, čemu by se možná dalo říkat snídaně, pak jsem zapnula svůj notebook a první polovinu dne strávila sledováním Star Wars.

Poté následoval oběd, který jsem do sebe naházela, abych se mohla vrátit zpátky ke své činnosti. Tentokrát se z bezcíleného povalování stalo čtení a tak brzy očekávejte recenzi na první díl Hry o Trůny.
Značně nevrlá, protože jsem dokončila čtení opravdu dobré knihy jsem se v půl deváté večer zvedla a šla ven chytat pokémony (ne, nezbláznila jsem se, pokud si to myslíte, doporučuji vám si vygooglit POKEMON GO). Vrátila jsem se zhruba v půl desáté po té, co jsem pochytala asi pět pokémonů a tak nějak mě to přestalo bavit.

Vrátila jsem se tedy domů a začala pracovat na jedné věci, o které vám zatím nebudu víc říkat, dozvíte se to během příštího týdne, až to bude hotové. Po té jsem se kolem první hodiny ranní vrátila ke svým oblíbeným Star Wars a konečně jsem se tak podívala na sedmou epizodu.
Ani když jsem tuhle činnost dokončila, pořád se mi nechtělo jít spát. A tak jsem až do tří do rána koukala na videa na youtube. Užitečná činnost, já vím.
Kolem čtvrté hodiny ráno jsem se konečně dokopala k tomu jít spát. Uf, úspěch.
Tak doufám, že jsme vás svými kecy úplně neunudila k smrti.
xx Agnes

Přetvarování v pláč

8. července 2016 v 0:38 | Tamara |  Téma Týdne
Dlouho jsem nenapsala nic k témetu týdne. A jelikož jsme se právě vrátila z kina, kde jsem shlédla film "Co jsme komu udělali?" řekla jsem si, že vám sem vyplivnu jednu ze svých úvah.

Už se vám jistě někdy stalo, že se vám draly slzy na porvch a vy jste je prostě museli zatlačit zpět a nasadit úsměv. Ale stalo se vám někdy, že jste byli veselí a kvůli společnosti, či jen kvůli pocitu nevšímavosti jste začali brečet? Já sama sem se s takovýmto úkazem již u sebe setkala.

Marťan-recenze

5. července 2016 v 23:18 | Tamara |  Recenze - knihy
titul: Marťan
Autor: Andy Weir
strany: 342