Whatever

10. července 2016 v 18:12 | Agnes |  Ostatní
Upřímně ani nevím, jak tenhle článek nazvat, vlastně ho píšu jen proto, abyste věděli, že jsem stále naživu a až budu mít čas a náladu, zase vám "zpříjemním" den svou přítomností.
A tak vás zasvětím do toho, jak tráví prázdniny správný asociál.
Začnu třeba tím, co jsem dělala včera.
Začalo to jako každé normální prázdninové ráno, kolem desáté hodiny jsem se vysoukala z postele, vyčistila si zuby, oblékla se, spatlala dohromady něco, čemu by se možná dalo říkat snídaně, pak jsem zapnula svůj notebook a první polovinu dne strávila sledováním Star Wars.

Poté následoval oběd, který jsem do sebe naházela, abych se mohla vrátit zpátky ke své činnosti. Tentokrát se z bezcíleného povalování stalo čtení a tak brzy očekávejte recenzi na první díl Hry o Trůny.
Značně nevrlá, protože jsem dokončila čtení opravdu dobré knihy jsem se v půl deváté večer zvedla a šla ven chytat pokémony (ne, nezbláznila jsem se, pokud si to myslíte, doporučuji vám si vygooglit POKEMON GO). Vrátila jsem se zhruba v půl desáté po té, co jsem pochytala asi pět pokémonů a tak nějak mě to přestalo bavit.

Vrátila jsem se tedy domů a začala pracovat na jedné věci, o které vám zatím nebudu víc říkat, dozvíte se to během příštího týdne, až to bude hotové. Po té jsem se kolem první hodiny ranní vrátila ke svým oblíbeným Star Wars a konečně jsem se tak podívala na sedmou epizodu.
Ani když jsem tuhle činnost dokončila, pořád se mi nechtělo jít spát. A tak jsem až do tří do rána koukala na videa na youtube. Užitečná činnost, já vím.
Kolem čtvrté hodiny ráno jsem se konečně dokopala k tomu jít spát. Uf, úspěch.
Tak doufám, že jsme vás svými kecy úplně neunudila k smrti.
xx Agnes
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama