Září 2016

Malec FF

20. září 2016 v 18:17 | Agnes |  Příběhy
Dneska jsem tu po dlouhé době s mou vlastní tvorbou. Jedná se o Malec fanfikci, která měla mít původně 600 slov a má no.. něco málo přes dva tisíce xD. Doufám, že se vám i přes to bude líbit.

Byl jeden z prvních podzimních dnů, a přesto byla nepříjemná zima. Zašklebil jsem se, když mi studená dešťová kapka přistála za krkem. Rozhlížel jsem se kolem. Z dálky jsem slyšel zvuky boje, ale byly díky dešti poněkud tlumené. V ruce jsem pevně svíral luk a šíp, byl jsem připravený okamžitě vystřelit, pokud bude potřeba. Vyčkával jsem, zdálo se mi, že čekám až příliš dlouho.
Zvuky najednou utichly. Oddechl jsem si. Obvykle to znamenalo, že boj skončil a většinou končil dobře pro nás. Tentokrát ale bylo něco špatně. Z křoví se vynořil Jace, ve tváři byl bledý. Oblečení měl na několika místech roztržené a pravá strana jeho trička byla celá nasáklá krví. Držel Izzy v náručí, měla zavřené oči a vypadala ještě hůř než Jace. Několik vteřin jsem měl strach, že nedýchá. Naštěstí nepatrný pohyb hrudníku mě vyvedl z omylu. Celý obličej i paže měla pokryté krví, nedokázal jsem určit, jestli je její vlastní, nebo patří někomu jinému.
"U Anděla," zašeptal jsem tiše. V tu chvíli se k nám tiše připojila Clary a ani ona nevypadala nejlépe. Vlasy měla slepené krví a blátem a silně kulhala na pravou nohu. "Musíme do Institutu." Řekl Jace věcně a i s Isabelou v náručí opatrně zamířil k autu. Simon čekající v dodávce nic neřekl, tahle situace mu byla až podivně povědomá. Jace Izzy opatrně položil dozadu na deku. Vlezl jsem si k ní a její hlavu si dal do klína. Tváře měla až příliš horké. "Prosím," zamumlal jsem tiše "prosím zůstaň tu se mnou."

Andy Weir - Vejce

8. září 2016 v 15:29 | Agnes |  Příběhy
Byl jsi na cestě domů, když jsi umřel.
Byla to dopravní nehoda. Nic zvláště pozoruhodného, ale přesto fatální. Zanechal jsi po sobě ženu a dvě děti. Byla to bezbolestná smrt. EMTs se snažili, jak mohli, aby tě zachránili, ale bez úspěchu. Tvé tělo bylo tak moc rozbité, že bylo lepší, když jsi byl mimo, věř mi.